www.Golldennet.com/گلدن نت
ابدومینوپلاستی | جراحی شکم | کوچک کردن شکم | چربی اضافه شکم | کلینیک مهر

ابدومینوپلاستی

ماموپلاستی
ماموپلاستی
دسامبر 26, 2017
مراقبت های بعد از عمل ابدومینوپلاستی
مراقبت های بعد از عمل ابدومینوپلاستی
دسامبر 28, 2017

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که پوست اضافی یا چربی زیادی در ناحیه شکم تان وجود دارد و توسط رژیم لاغری سخت و ورزش مداوم قادر به ازبین بردن آن ها نشده اید، عمل جراحی زیبایی شکم که در اصطلاح پزشکی به آن ابدومینوپلاستی می گویند می تواند بهترین روش برای شما عزیزان باشد. این عمل جراحی عضله‌ های دیواره شکم را سفت می کند و پوست و چربی اضافی را بر می دارد، این امر موجب می شود شکم صاف و تخت شود. ابدومینوپلاستی با لیپوساکشن متفاوت است، البته در صورت تمایل می ‌توانید لیپوساکشن را نیز در کنار ابدومینوپلاستی هم زمان انجام دهید.

 

ابدومینوپلاستی

 

متخصصین و جراحان ما در کلینیک مهر ، از ابدومینوپلاستی جهت صاف کردن شکم، برداشتن پوست و همچنین چربی های اضافی شکم، سفت کردن عضلات دیواره شکم استفاده می ‌کنند. متخصصین ما در جلسه مشاوره ای که قبل از انجام عمل برای شما عزیزان گذاشته می شود وضعیت شکم شما را به صورت کامل بررسی می ‌کنند، اگر واجد شرایط باشید، قصد بارداری پس از عمل نداشته باشید، قصد کاهش وزن زیاد از طریق این عمل را نداشته باشید، با محل زخم این جراحی نیز مشکلی نداشته باشید، طبق میزان چربی و افتادگی شکم تان، انجام ابدومینوپلاستی را به شکل کامل یا جزئی به شما عزیزان توصیه می ‌کنند.

جهت کسب آگاهی بیشتر، مشاوره با متخصصین ما ، رزرو نوبت، می‌توانید با شماره‌ های که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.

متقاضیان درمان

افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند لازم است از سلامت کامل عمومی برخوردار باشند و وزن ثابتی داشته باشند، همچنین این افراد باید از این جراحی انتظارات واقع‌ بینانه داشته باشند.

کاندیدای انجام ابدومینوپلاستی

بانوانی که زایمان های بسیاری داشته اند، قادر هستند از این درمان جهت سفت کردن عضله‌ های شکم و کاهش پوست اضافی استفاده کنند تا بعد از زایمان نیز همچنان شکمی زیبا و صاف داشته باشند.

جراحی ابدومینوپلاستی روشی مناسب برای افرادی می باشد که دورانی چاق بودند و اکنون نیز چربی اضافی یا پوستی شل و افتاده در اطراف شکم‌ شان وجود دارد.

عمل ابدومینوپلاستی عملی است که تصمیم‌ گیری جهت انجام آن کاملا شخصی می باشد و لازم است به دلخواه خود بیمار انجام شود نه تحت فشار دیگران به همین دلیل افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند خوب است که قبل از جراحی اطلاعات کافی درباره این جراحی کسب کنند و تصمیم نهایی خود را بگیرند.

 

 

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button