www.Golldennet.com/گلدن نت
ارتودنسی نامرئی | ارتودنسی | ارتودنسی محرک | ارتودنسی ثابت | کلینیک مهر

ارتودنسی نامرئی

درمان سریع و خانگی سرماخوردگی
درمان سریع و خانگی سرماخوردگی
فوریه 17, 2018
راه های درمان هموروئید
راه های درمان هموروئید
فوریه 19, 2018

ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی نامرئی

بریس اینویزیلاین  روش ارتودنسی جدید و تقریباً نامرئی است که جهت صاف و مرتب کردن دندان‌ ها می باشد و در آن از پلاک‌ های شفاف، متحرک، راحت استفاده می شود. مجموعه پلاک ‌های ارتودنسی نامرئی با استفاده از نرم افزار های تخصصی رایانه ‌ای و به صورت سفارشی برای هر بیمار تهیه می ‌شود. این پلاک‌ های شفاف هر ۳ _ ۲ ماه یک بار تعویض می شوند و دندان ‌ها به مرور زمان به سمت موقعیت صحیح خود حرکت می کنند. این پلاک ها را می ‌توان به راحتی از دهان جهت مسواک زدن و غذا خوردن خارج کرد.

 

ارتودنسی نامرئی

 

به یاد داشته باشید که مرتب کردن دندان ‌ها سلامتی آن ها را نیز افزایش می ‌دهد. هنگامی که دندان ‌ها به خوبی روی هم قرار گیرند، اختلال‌ های بایت اصلاح و دندان ‌ها مرتب می شوند و همچنین فاصله بین دندان ها کاهش پیدا می کند، این امر موجب کاهش احتمال پوسیدگی دندان ها می شود. به همین دلیل به جرات می ‌توان گفت که ارتودنسی نامرئی سرمایه گذاری ارزشمندی برای حفظ و بهبود سلامت دهان و دندان به حساب می آید.

ارتودنسی نامرئی روشی فوق العاده جهت داشتن دندان‌ هایی مرتب و زیبا می باشد که بدون نیاز به سیم کشی، دندان ‌ها لبخندی رویایی را بر روی لبهایتان به ارمغان می آورد. متخصصین ما در کلینیک مهر در جلسه مشاوره رایگان بررسی های لازم را برای اطمینان از استفاده از این روش درمانی برای شما عزیزان انجام می دهند.

برای چه افرادی ارتودنسی نامرئی مناسب است؟

لازم به ذکر است که استفاده از ارتودنسی نامرئی دندان اکنون برای بزرگسالان و نوجوانانی تایید شده است که همه دندان‌ های دائمی ‌شان رشد کرده است.

تعهد بیمار به این درمان و پیروی از دستورات دندانپزشک درباره مدت زمان استفاده از پلاک ‌ها، رعایت پرهیزهای غذایی، مراقبت های بعد از ارتودنسی از شروط لازم برای انجام این ارتودنسی می باشد.

اگر احساس می کنید دندان های تان نامرتب است و قصد انجام ارتودنسی را دارید ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم به کلینیک مهر مراجعه کنید. این کینیک پزشکان، جراحان، دندانپزشکان حاذقی دارد که می توانید با خیالی آسوده درمان را در این مرکز تجربه کنید.

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button