www.Golldennet.com/گلدن نت
افتادگی پلک | درمان افتادگی پلک | بلفاروپلاستی | جراحی پلک | کلینیک مهر

افتادگی پلک

فیزیوتراپی
فیزیوتراپی
فوریه 27, 2018
لوزه چیست و چه وظایفی در بدن دارد
لوزه چیست و چه وظایفی در بدن دارد
مارس 6, 2018

افتادگی پلک

افتادگی پلک

افتادگی پلک

افتادگی پلک : با گذشت زمان و با افزایش سن یا به هر دلیل دیگری، پوست اطراف چشمان ها قابلیت ارتجاعی بودن خود را از دست می دهند و دچار افتادگی می شوند. این حالت اصلا برای افراد خوشایند نمی باشد به گونه ای که این امر حتی می تواند زیبایی چشمان و چهره افراد را ازبین ببرد. برای برطرف کردن این مشکل راه های جلوگیری و درمان بسیاری وجود دارد که یکی از این راه ها بلفاروپلاستی می باشد.

 

افتادگی پلک

 

هنگامی که افتادگی پلک اتفاق می افتد، چشم ها کم کم پف می کنند و متورم به نظر می رسند. هاله های تیره اطراف چشم ها موجب سالخورده به نظر رسیدن چهره افراد می شود. این تغییرات ناشی از عواملی هستند که برخی از آن ها قابل کنترل نمی باشند. برخی از افراد که به خواب کافی ندارند، اغلب افتادگی پلک را تجربه می کنند.

جراحی افتادگی پلک

این جراحی که به بلفاروپلاستی نیز شهرت دارد یکی از روش های درمان افتادگی پلک می باشد. این جراحی موجب می شود تا افتادگی یا پف پلک های شما عزیزان ازبین برود و به ظاهری زیبا دست پیدا کنید.

در کلينيک مهر به منظور جوانسازی و شادابی چهره، جراحی پلک در نواحی پلک بالا و پلک پایین توسط متخصصین انجام می شود. برای این منظور در ابتدا در جلسه مشاوره، پزشک با بیمار گفتگو می کند و بیمار را در جریان تمام جزئیات جراحی قرار می دهد و بیمار نیز انتظارات خود از نتیجه عمل را بازگو می کند. در نهایت متخصصین ما در این مرکز با توجه به فرم چهره بیمار و خواسته های وی، جراحی را انجام می دهند.

هزینه جراحی افتادگی پلک

هزینه این جراحی به عوامل متعددی بستگی دارد. شما عزیزان برای اطلاع از این هزینه و کسب آگاهی بیشتر در این زمینه می توانید با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس و برای یک جلسه مشاورهبا یکی از متخصصین کلینیک مهر ، هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نمونه کار ها و نتایج جراهی با هر یک از متخصصین در پیج اینستاگرام این مجموعه گذاشته شده است و شما عزیزان می توانید آن ها را مشاهده کنید.

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button