www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی انحراف بینی | انحراف بینی | جراحی بینی | مراقبت های بعد از انحراف بینی | کلینیک مهر

جراحی انحراف بینی

رینوپلاستی
رینوپلاستی
دسامبر 13, 2017
مراحل ایمپلنت دندان
مراحل ایمپلنت دندان
دسامبر 16, 2017

جراحی انحراف بینی

جراحی انحراف بینی

جراحی انحراف بینی

جراحی انحراف بینی : افراد با دلایل متفاوتی برای جراحی بینی اقدام می کنند که یکی از این دلایل انحراف بینی می باشد، این عارضه علاوه بر این که ظاهر افراد را نا زیبا می کند، در تنفس آن ها نیز اختلال ایجاد می کند به گونه ای که افراد هنگام تنفس دچار مشکل می شوند. ممکن است بر اثر تصادف، زمین خوردگی، برخورد با اجسام سنگین و … دچار انحراف بینی شوید، لازم به ذکر است که تقریبا می توان گفت بیشتر افراد دچار انحراف بینی هستند.

 

جراحی انحراف بینی

 

با این تفاوت که اگر شدت این عارضه کم باشد مشکلی به وجود نمی آورد، اما در مواردی که شدت انحراف بینی زیاد باشد و فرد نتواند به درستی نفس بکشد باید برای جراحی انحراف بینی اقدام کند.

برخی از افراد در این باور هستند که بینی هایی که مقداری کج هستند دچار انحراف بینی می باشند در صورتی که این گونه نمی باشد، در اصل ظاهر بینی نشانه ای برای وجود انحراف بینی نمی باشد.

انحراف بینی به چه دلایلی ایجاد می شود ؟

این عارضه ممکن است بر اثر عوامل ارثی و همچنین ژنتیکی رخ دهد، در اصل هنگامی که نوزادی به دنیا می آید تمامی اندام ها و ظاهر او به والدین خود بسیار شباهت پیدا می کند و ویژگی های آنها را به خود می گیرد، در برخی مواقع در اثر اختلالات ژنتیکی بینی به صورت نا متقارن رشد می کند موجب ایجاد انحراف می شود.

نوزادانی که به بیماری شکاف کام مبتلا هستند، در بیشتر موارد دچار انحراف بینی نیز می باشند که این امر موجب به وجود آمدن مشکل هنگام تنفس می شود. هنگامی که برای برطرف کردن و درمان شکاف کام اقدام می کنید می توانید این عارضه یعنی انحراف بینی را نیز درمان کنید.

ضربه نقش بسزایی در ایجاد انحراف بینی دارد به خصوص اگر این ضربه یا آسیب ها در دوران نوزادی یا در زمان تولد نوزاد به وجود آید.

اگر تمایل به کسب اطلاعاتی درباره هزینه انحراف بینی و مراقبت های بعد از انحراف بینی را دارید با ما همراه باشید.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به قسمت گالری سایت کلینیک مهر ، فیلم عمل انحراف بینی را مشاهده کنید.

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button