www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی در فصل سرما | جراحی بینی | عمل زیبایی بینی | جراحی بینی گوشتی | کلینیک مهر

جراحی بینی در فصل سرما

متخصص مغز و اعصاب
متخصص مغز و اعصاب
دسامبر 19, 2018
مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی
مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی
ژانویه 9, 2019

جراحی بینی در فصل سرما

جراحی بینی در کلینیک مهر

جراحی بینی

جراحی بینی در فصل سرما

انجام جراحی بینی در فصول مختلف سال و پیگیری های مراحل مختلف جراحی می تواند برای بسیاری افراد تا حدی دغدغه آفرین باشد و گاهی آنها را دچار شک و شبهه نماید که آیا می توان این عمل مهم را در هر فصلی از سال انجام داد و به هیچ مشکلی برخورد نکرد، به عنوان مثال جراحی بینی در فصل سرما آیا شدنی ست و مشکل آفرین نیست؟ در این مقاله به جراحی بینی در فصل سرما میپردازیم .
جراحی بینی در فصل سرما
چنین شبهه ها و سوالاتی در بین بسیاری افراد ایجاد می شود. حتی برخی افراد در مورد جراحی بینی در فصل گرما نیز دچار شک و شبهه هستند و تصور می کنند به دلیل گرمای هوا نباید در فصلی مثل تابستان اقدام به جراحی بینی کرد چون گرما سبب تورم بینی می شود! برخی دیگر نیز معتقدند در فصل بهار نباید عمل زیبایی بینی انجام داد چون در این فصل احتمال ابتلا به انواع آلرژی و سپس عطسه ها و سرفه های مکرر وجود دارد که برای روزهای پس از جراحی بینی اصلاً خوب نیست.
با این تفاسیر به این نتیجه می رسیم که در هیچ فصلی از سال نباید و نمی توان عمل بینی کرد! در حالی که در واقعیت اصلاً به این شکل نیست. جراحی بینی در فصل سرما و فصول گرم سال، به خوبی و به راحتی قابل انجام است و هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. هر ساله هزاران عمل در فصل سرما به خوبی و در نهایت استانداردهای لازم بدون هیچ مشکلی انجام می شود.
تنها بحثی که در مورد جراحی بینی در فصل سرما وجود دارد اینکه فرد متقاضی، قبل و در حین عمل دچار سرما خوردگی و یا عفونت های گوش-حلق-بینی نبوده باشد و یا اینکه شرایط قبل و بعد از عمل زیبایی بینی او به گونه ای باشد که مراقبت های لازم برای بهبودی را انجام داده و بتواند حداقل یک هفته پس از جراحی بینی از سرما و آسیب های احتمالی آن و حضور در محیط بیرون خودداری نماید.
در چنین شرایطی هیچ مشکلی برای انجام جراحی بینی در فصل سرما وجود نخواهد داشت و می توان با فراهم کردن شرایط مناسب و مراقبت های اصولی به مدت لازم پس از عمل بینی، نتیجه ای بسیار مثبت از جراحی بینی خود گرفت.

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

جراحی بینی در کلینیک مهر – اورژانس کلینیک مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button