www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی بینی | جراح بینی | بعد از عمل بینی | هزینه ی جراحی بینی | کلینیک مهر

جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی
نوامبر 29, 2017

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی امروزه از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی ست که تقریبا هر قشر و هر سنی را درگیر خود کرده است و به نوعی همه در پی این هستند که شکل و فرم بینی خود را تغییر داده تا به واسطۀ آن زیبایی چهرۀ خود را افزایش دهند.
به نوعی تمامی افراد به دنبال ظاهری زیبا هستند، برخی افراد برای رسیدن به زیبایی، جراحی های بسیاری انجام می دهند یکی از این جراحی های زیبایی که بین افراد مرسوم است، جراحی بینی است که در تمام شهرهای کشور اعم از کوچک و بزرگ با قدرت و قوت درحال انجام است.

 

جراحی بینی

 

در مورد جراحی بینی

یکی از کاربردی ترین جراحی های پلاستیک، جراحی بینـی می باشد که هر روزه تعداد زیادی از افراد برای این نوع جراحی اقدام می کنند و البته هزینه های بسیاری نیز در این مورد خرج می کنند.
جراحی بینـی که به رینوپلاستی معروف می باشد، دارای فاکتورهایی از جمله : تجربه و تخصص و علم و هنر می باشد زیرا در این روش از جراحی، جراح باید بهترین نتیجه را برای بیمار به وجود آورد.

نکات لازم بعد از جراحی بینی

•  در زمان ترخیص برای شما مسکن، آنتی بیوتیک و آنتی هیستامین نسخه می شود.
•  پس از اتمام جراحی، پزشک دستورات لازم را به بیمار می دهد.
•  پزشک برای بیمار آنتی بیوتیک و آنتی هیستامین تجویز می کند.
•  در هر زمان و شرایطی می توانید با پزشک خود تماس بگیرید.
•  پس از جراحی ابتدا از رژیم غذایی مایعات استفاده کنید.
•  پس از گذشت ۱ روز می توانید رژیم غذایی معمولی خود را در پیش بگیرید.
•  به مدت ۲ هفته از مصرف خوردنی هایی که به جویدن زیاد نیاز دارند خودداری کنید.
•  بهتر است هنگام استراحت سرتان بالاتر از بدنتان باشد.
•  حتما به مدت ۲ روز از کمپرس یخ استفاده کنید.

عمل جراحی بینی گوشتی

به بینی هایی که پوستی ضخیم و پره های بینی بزرگ دارند در اصطلاح «بینی گوشتی» گفته می شود که این گونه افراد از تعداد آمار بالایی در مراجعه به پزشکان برای عمل بینی برخوردارند. برای عمل کردن چنین بینی هایی معمولا هزینۀ بیشتری توسط جراح دریافت خواهد شد این یک استاندارد در جراحی بینی ست و در سراسر جهان، هزینۀ جراحی بینـی گوشتی بالاتر از بینی های معمولی ست.
تکنیک یا به عبارتی روش جراحی بینـی های گوشتی با جراحی بینـی های معمولی یا استخوانی کمی متفاوت می باشد، در این جراحی، کوچک کردن بینی باید با دقت بسیاری انجام شود زیرا اگر خیلی کوچک شود دیگر قابلیت برگشت ندارد به دلیل این که پوست این نوع بینی قابلیت ارتجاعی کمی دارد و قادر به چسبیدن به قالب زیرین خود نیست.
در نتیجه فرایند عمل جراحی بینی گوشتی بسیار حساس تر و مهم تر از عمل سایر انواع بینی ست.

آب ریزش بینی بعد از جراحی بینی

هر عملی قطعا دارای عوارضی ست، حال کم یا زیاد. عمل جراحی بینـی هم از این امر مستثنی نیست و دارای عوارضی ست که بایستی طبق دستور و راهنمایی های پزشک متخصص، روزهای بعد از عمل را با توجه و وسواس خاصی طی نمود.
یکی از عوارض پس از جراحی بینـی، آبریزش بینی ست. اگر پس از جراحی بینی دچار آبریزش بینی شدید از دارو هایی چون آنتی هیستامین مصرف کنید و صبور باشید زیرا پس از گذشت چند روز این مشکل برطرف می شود.

هزینه جراحی بینی

با توجه به اینکه یکی از فاکتور ها و عوامل مهم در تصمیم گیری و اقدام برای جراحی بینـی، هزینه و میزان مبلغی ست که می بایستی برای این کار صرف کرد، توجه به هزینه ها و مقدار آن و همچنین انتخاب صحیح پزشک جراح و مرکزی که قرار است عمل در آن انجام شود از اهمیت زیادی برخوردار است.
اگر تمامی این موارد را به درستی انتخاب و رعایت کنید می توان گفت هزینه جراحی بینی شما در حد معقول و مناسبی خواهد شد. و اما اگر فقط مراجعه به کلینیک های خاص در نقاط گران شهر، مد نظر شما باشد قاعدتا باید منتظر هزینه های سنگینی باشید.
اما به صورت کلی هزینه های جراحی بینی می تواند به این صورت باشد:
برای عمل بینی در سراسر کشور با توجه به متخصص و پزشک مربوطه و مرکزی که قرار است در آن بستری شده و عمل انجام شود مبلغی بین ۲۵۰۰۰۰۰ تومان تا ۹۵۰۰۰۰۰ تومان دریافت خواهد شد.
لزوما زیاد بودن هزینۀ عمل، دلیل بر بهتر بودن و با کیفیت بودن آن نیست و بستگی به عواملی دارد که قبلا چندین بار متذکر شدیم، همچنین اگر هزینۀ جراحی بینی در حدود ۲۵۰۰۰۰۰ تومان شد نشانۀ بی کیفیت بودن جراحی نخواهد بود.

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button