www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی زیبایی بینی | جراحی بینی | جراحی زیبایی | جراح بینی | کلینیک مهر

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی
جراحی بینی
نوامبر 28, 2017
جراحی بینی استخوانی
جراحی بینی استخوانی
نوامبر 30, 2017

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

مقدمه : جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی روشی است برای کسانی که می خواهند ظاهر خود را با جراحی بینی تغییر دهند. جراحی بینی که ابتدا در متون پزشکی هند در سال ۵۰۰ بعد از میلاد آمده است، یکی از قدیمی ترین عمل های جراحی پلاستیک محسوب می شود اما جزو دشوارترین آن ها نیز می باشد.

 

جراحی زیبایی بینی

 

رینوپلاستی نوعی جراحی زیبایی بینی می باشد که با اندازه، شکل، ویژگی‌های بینی سروکار دارد. جراحی زیبایی بینی روشی برای تغییر ظاهربینی و در عین حال حفاظت و بهبود کارایی بینی می باشد که در چند سال اخیر به شدت رواج یافته و متقاضیان زیادی را به نوعی عاشق و شیفتۀ خود کرده، عاشقانی از هر دو جنسِ زن و مرد و در هر سن و جایگاهی.

می توان این گونه گفت که جراحی زیبایی بینی امروزه یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی در کشورمان است که حتی در مقایسه با آمارهای جهانی، کشور ما در بالاترین رده قرار دارد. این موضوعی ست که باید به دقت به آن توجه کرد زیرا تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه را تخت تأثیر خود دارد.

 

کاربردهای جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی می تواند علاوه بر نقش زیبایی و جذابیت بیشتر در چهرۀ فرد، بسیاری مشکلات و ناراحتی های مربوط به بینی فرد را نیز به طور چشمگیری بهبود بخشد. در کل عمل زیبایی بینی می تواند این نتایج را برای بیمار در پی داشته باشد:

  • اصلاح بینی هایی که بیش از حد کوچک یا بزرگ هستند.
  • اصلاح باریک یا پهن بودن بینی.
  • اصلاح بینی های بیش از حد عقابی یا گرد.
  • اصلاح تو رفتگی یا بیرون ‌زدگی تیغه های بینی.
  • برطرف کردن پولیپ بینی.
  • برطرف کردن انحراف بینی.
  • برطرف کردن شکستگی بینی.

حتی این جراحی می تواند برای بسیاری از بیماران که مشکلات تنفسی و ترشحات سینوسی دارند نیز مفید بوده و آنها را از شر سختی ها و دردسرهای مربوطه خلاص کند.

برای این که متوجه شوید آیا به جراحی بینی نیاز دارید یا خیر توصیه می شود به کلینیک مهر مراجعه کنید و یک جلسه مشاوره برای جراحی بینی تان داشته باشید. در طول این جلسه مشاوره، شما می‌توانید دغدغه‌های مخصوص به خود را با جراح مطرح کنید، حتی می توانید روش جراحی باز یا بسته را تعیین کنید و به عنوان بیماری که برای رینوپلاستی آمادگی دارد، ارزیابی شوید.

این ارزیابی به شدت می تواند شما را در راحت تر انجام دادن عملِ خود یاری کرده تا در نتیجه بدون کمترین استرس و فشاری، بهترین جراحی زیبایی بینی جهان را داشته باشید.

در صورتی که واجد شرایط بودید می توانید برای جراحی اقدام کنید.

اقدامات لازم قبل از جراحی زیبایی بینی

برای انجام هر عملی، چه کوچک و چه بزرگ می بایستی اقداماتی از چند روز قبل از عمل انجام داد تا در حین عمل جراحی یا بعد از آن دچار مشکلات و گرفتاری های ناخواسته نشویم. در مورد جراحی زیبایی بینی نیز دقیقاً به همین شکل است و حتی موضوع از اهمیت بسیار بیشتری نسبت به سایر عملها برخوردار است چون با چهره و ظاهر فرد سروکار داریم.

۱- در جلسه ی مشاوره ای که قبل از جراحی بینی برای شما برگزار می شود تمامی خواسته ها و انتظاراتتان را با جراح درمیان بزارید.

۲- دارو هایی که باعث رقیق شدن خون می شوند مانند آسپرین و مشابهات آن، دارو های ضد التهاب مانند ایبوپروفن، را از ۲ هفته قبل از جراحی استفاده نکنید.

۳- دو هفته قبل از جراحی از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی پرهیز کنید.

۴- آزمایشاتی که از شما خواسته شده است را حتماً قبل از جراحی انجام دهید.

۵- بهتر است روز قبل از جراحی حمام کنید.

هزینۀ عمل زیبایی بینی

از مهم ترین مسائل و عوامل مهمی که برای هر متقاضی جراحی زیبایی بینی ایجاد دغدغه خواهد کرد هزینۀ عمل زیبایی بینی ست که به شدت مهم می باشد. همه می دانیم یکی از فاکتور هایی که در انجام جراحی زیبایی بینی بسیار تأثیر گذار است هزینه ی این جراحی ست که این هزینه و مبلغِ نهایی عمل، به عوامل بسیاری از جمله : تخصص پزشک، دستمزد او، دستمزد جراح، هزینه اتاق عمل و … بستگی دارد.

می توانید برای مشاهده ی فیلم عمل زیبایی بینی به گالری سایت ما مراجعه کنید.

همچنین برای آگاهی و اطلاع از عمل زیبایی بینی استخوانی و عمل زیبایی بینی گوشتی با ما همراه باشید.

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button