www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی زیبایی شکم | جراحی شکم | ابدومینوپلاستی | لیپوساکشن | کلینیک مهر

جراحی زیبایی شکم

جراحی گوش
جراحی گوش
ژانویه 6, 2018
زایمان
زایمان
ژانویه 9, 2018

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم

امروزه شایع ترین درگیری ذهنی افراد به خصوص خانم ها حفظ یا بدست آوردن تناسب اندام می باشد. ظاهر فیزیکی نامناسب به همراه چاقی موضعی و عمومی، تاثیر چشم گیری بر اعتماد به نفس انسان و فعالیت های اجتماعی وی خواهد گذاشت. سعی بر آن است در این مقاله اطلاعات کاربردی و مفیدی را در حوزه جراحی زیبایی شکم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

جراحی زیبایی شکم

 

جمع شدن چربی زیر جلدی

جمع شدن چربی زیر جلدی بر اثر ایجاد اختلال بین سوخت وساز غذا و هضم و جذب آن اتفاق می افتد، که بزرگ شدن غیر طبیعی احشا شکم را در پی دارد. علل چاقی در مردان تجمع چربی در داخل شکم یا به عبارتی بزرگ بودن احشا داخلی شکم می باشد، ولی در خانم ها این تجمع بیشتر در اطراف لگن و ران ها و آن هم در زیر پوست اتفاق می افتد. توصیه متخصصین کلینیک مهر در این مقاله به بیماران مبتلا به چاقی شکم کسب اطلاعاتی درباره روش های جراحی شکم می باشد.

تجمع چربی در بعضی نواحی بدن مانند قسمت تحتانی شکم در مردان، قسمت های خارجی ران در خانم ها و در جلوی گردن(غبغب) با انجام رژیم غذایی و فعالیت های بدنی به راحتی از بین نخواهند رفت، لذا استفاده از لیپوساکشن تنها راه حل پیشنهادی می باشد. لیپو لیزر، لیپوماتیک، الترازد، پیکر تراشی از مشتقات لیپوساکشن محسوب شده، اما با دستگاه هایی به روز تر اجرایی می شوند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات این روش ها و مقایسه ی آن ها با هم به مقالات بعدی ما مراجعه فرمایید.

لیپوساکشن

لیپوساکشن فقط درمورد چربی های زیر جلدی با لوله های متصل به دستگاه های مکنده، اثر گذار است. به منظور تشخیص نوع چربی در شکم خود، با فشار دادن پوست خود بین انگشت شصت و سبابه و مواجه شدن با ضخامت بافت بیش از سه سانتی متر، به زیر جلدی بودن چربی، پی می برید. به خانم هایی که بر اثر زایمان پوست زیر شکم شان افتادگی پیدا کرده است، لیپوساکشن توصیه نمی شود. چاقی عمومی بدن، چربی زیر جلدی کمتری را دارد، در نتیجه انجام لیپوساکشن برای دسته ای از بیماران که به چاقی عمومی دچار هستند، رضایت بخش نخواهد بود. به این افراد رژیم های غذایی سنگین و فعالیت های ورزشی مناسب توصیه می شود. اگر از لیپوساکشن در چارچوب اصولی و توسط متخصص متبحر استفاده گردد، خطراتی به طبع کمتر از بقیه روش های جراحی خواهد داشت. برای گروهی دیگر از افراد که بیش از ۱۵۰ کیلو گرم وزن دارند، جراحی هایی مثل کوچک کردن معده و بای پس روده تجویز می گردد.

 

 

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button