www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی زیبایی پلک | جراحی پلک | بلفاروپلاستی | عمل زیبایی پلک |کلینیک مهر

جراحی زیبایی پلک

جراحی شکستگی بینی
جراحی شکستگی بینی
ژانویه 23, 2018
سونوگرافی
سونوگرافی
ژانویه 25, 2018

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک : جراحی پلک در پزشکی به بلفاروپلاستی شهرت دارد. جراح پوست، چربی یا عضلات پلک را برش و جا به ‌جا یا جدا می ‌کند تا لیفت چشم انجام شود. عمل زیبایی پلک یک روش جراحی می باشد که از نظر پزشکی ضرورتی به انجام آن نیست و تنها به منظور بهبود ظاهر فرد انجام می گیرد. متاسفانه پلک‌های بالا و گاهی اوقات پلک های پایین و نیز ابرو ها امکان دارد در اثر بخشی از فرایند پیری دچار افتادگی یا پف شوند.

 

جراحی زیبایی پلک

 

در طی این امر پوست پلک کش می ‌آید، عضلات ضعیف و توده‌های چربی برآمده می‌ شوند. این وضعیت امکان دارد یک شرایط ارثی باشد که در بین اعضای خانواده وجود دارد. این شرایط از نظر زیبایی ممکن است موجب کاهش جذابیت کلی چشم‌ ها و صورت و در نتیجه ایجاد ظاهری خسته و پیرتر شود.

همانطور که گفته شد از جراحی زیبایی پلک به عنوان زیبایی استفاده می شود، اما می توان علاوه بر زیبایی برای درمان این مشکلات نیز از آن استفاده کرد.

متخصصین و جراحان ما در کلینیک مهر با جراحی پلک یا بلفاروپلاستی به ظاهر مناسب در ناحیه اطراف چشم ‌ها کمک بسیاری می‌ کنند. متخصصین ما چشم ها و اطراف آن ها را بررسی و بر اساس نیاز فرد، جراحی پلک‌ بالا ، پلک پایین یا هر دوی آن‌ ها را به فرد توصیه می کنند.

این جراحی زیبایی پلک با بهبود وضعیت و ظاهر پلک بالا و پایین یا هر دو به افراد ظاهری جوان‌ تر، شاداب ‌تر و حتی جذاب ‌تر می ‌بخشد. متخصصین ما در کلینیک مهر در انتظار یاری رساندن به شما عزیزان می باشند، پس اگر شما نیز جزو آن دسته از افراد می باشید که از مشکلات این چنینی رنج می برید با شماره هایی که در سایت نیز وجود دارند تماس گرفته و به مطب جراحان و متخصصین ما در کلینیک مراجعه کنید.

کاندیدای انجام جراحی پلک

  • پف ‌داشتن مزمن پلک‌ های بالا
  • افتادگی پوست پلک ‌های بالا
  • پف زیر چشم و چروک پلک‌ های پایین
  • افتادگی پلک ‌های پایین

نحوه انجام جراحی پلک

در طول جراحی پلک چشم ، جراح برشی را در امتداد خطوط طبیعی پوست به وجود می آورد تا زیبایی ظاهر فرد حفظ شود. جهت پرهیز از ایجاد جای زخم‌های ناخوشایند، امکان دارد برش‌ ها در سطح داخلی پلک ایجاد شوند، سپس بافت اضافه و پوست اصلاح می گردند تا بهترین نتایج از جراحی زیبایی پلک بدست آیند. امکان دارد از بخیه ‌های کوچک، چسب، نوارهای جراحی پس از جراحی استفاده شود که در نهایت برداشته خواهند شد.

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button