www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی نوک بینی | عمل زیبایی بینی | اصلاح نواقص نوک بینی | کلینیک مهر

جراحی نوک بینی

مدل های جراحی بینی کلینیک مهر
مدل های جراحی بینی
آوریل 25, 2019
روش های عمل بینی کلینیک مهر
روش های عمل بینی
می 2, 2019

جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی کلینیک مهر

جراحی نوک بینی

در این مقاله در رابطه با جراحی نوک بینی مطالبی ارائه می نماییم. در دنیای امروزی افراد بسیاری تمایل به انجام جراحی زیبایی بینی دارند. اکثر این افراد فقط دلیلشان ایجاد زیبایی ظاهری و افزایش اعتماد به نفس می باشد.

 

جراحی نوک بینی کلینیک مهر

 

وجود عیب و نقص در صورت موجب کاهش اعتماد به نفس فرد می شود. بدین جهت برخی اشخاص به منظور برطرف نمودن مشکلات موجود در صورت خود اقدام به عمل زیبایی بینی می نمایند. لازم به ذکر است که عمل بینی به دلایل بسیاری مانند برطرف نمودن افتادگی نوک بینی، زیبایی ظاهری بینی، اصلاح نوک بینی و رفع مشکلات تنفسی انجام می شود .

ناحیه پایین بینی (نوک بینی) در قسمت اتصال به صورت، با لب فوقانی یک زاویه‌ای را تشکیل می دهد. اگر در حالت نرمال نوک بینی حتی مقدار کمی به سمت بالا قرار داشته باشد، شکل ظاهری بینی زیباتر دیده می شود. در صورتی که زاویه پایین بینی با لب فوقانی از ۹۰ درجه بیشتر باشد، بینی زیباترین شکل ممکن را داراست.

به همین دلیل اکثر اشخاص به ویژه خانم ها تمایل دارند نوک بینی خود را عمل کنند. حال این که دقیقاً نوک بینی تا چه اندازه به طرف بالا برده شود، به عوامل متعددی بستگی دارد و برای هر کسی باید قبل از جراحی نوک بینی معین شود. یکی از تکنیک های جراحی بینی، جراحی نوک بینی می باشد.

نام علمی جراحی نوک بینی tip plasty است که به منظور فرم دهی به نوک بینی در کسانی که نوک بینی افتاده ای دارند یا دچار مشکلاتی در نوک بینی خود هستند صورت می گیرد. جراحی نوک بینی تنها شامل اعمال تغییرات لازم در نوک بینی می باشد. در جراحی نوک بینی اصلاحات لازم، درون بینی انجام می شود و پزشک جراح از درون بینی روی استخوان و غضروف تغییرات لازم را ایجاد می کند.

همچنین بخیه ها داخل بینی زده می شوند؛ بدین جهت هیچ اسکار و اثری در بیرون بینی باقی نخواهد ماند؛ که این خود یکی از مزیت های جراحی نوک بینی محسوب می گردد. از این طریق می توان نوک بینی را به سمت بالا برد و خوش فرم نمود . عمل جراحی نوک بینی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و در حدود ۴۵ دقیقه به طول می انجامد. اغلب در این جراحی زیبایی بخیه های جذبی به کار می روند که در این صورت نیاز به کشیدن بخیه نخواهد بود. پس از پایان یافتن عمل، بینی پانسمان می شود. انجام کارهای روزمره از فردای روز عمل بلامانع می باشد. معمولاً پانسمان بینی پس از طی ۵ روز باز می شود.

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button