www.Golldennet.com/گلدن نت
جراحی پلک | بلفاروپلاستی | جراحی پلک فوقانی | جراحی پلک تحتانی | کلینیک مهر

جراحی پلک

هموروئید
هموروئید
ژانویه 16, 2018
آزمایش های ضروری برای سلامت زنان
آزمایش های ضروری برای سلامت زنان
ژانویه 21, 2018

جراحی پلک

جراحی پلک

جراحی پلک

در جراحی پلک ، برداشتن پوست و چربی اضافی که درعضلات  پلک وجود دارد و دوخت مجدد پوست، موقعیت پلک اصلاح می شود و موجب ایجاد تاثیر قابل توجهی در ظاهر فرد می گردد که این امر دید بهتر و نیز سبکی پلک را برای فرد به وجود می آورد.

 

جراحی پلک

 

پس از جراحی ، محل بخیه ها حدودا ۳ _ ۲ ماه قرمز است و به مرور زمان این قرمزی کم رنگ تر می شود. برش ها در قسمت داخلی پلک زده می شود و هیچ برشی روی پلک خارجی به وضوح دیده نمی شود . لازم به ذکر است که این عمل را می توان سرپایی نیز انجام داد ولی ترجیحا  برای زیبایی  و دقت بیشتر  و سلامتی و  بهداشت (عفونت) در اتاق عمل جراحی  کنید خیلی بهتر می باشد. جراحی پلک با بی حسی موضعی انجام می شود و به بیهوشی عمومی نیازی نمی باشد. این جراحی قابلیت این را دارد که با لیزر نیز انجام شود.

 جراحی پلک فوقانی

پلک ها به طور عادی در سنین بیش از چهل و پنج سالگی به بعد  در بعضی افراد شل شده و بر روی مژه ها می افتند و در برخی از مردم این افتادگی به حدی زیاد است که از مژه های پلک بالا، پایین تر نیز آمده و دید فرد را می گیرند . چربی بیش از اندازه در پلک بالا یا پلک پایین ، افتادگی ، چین و چروک پلک ، ظاهری پیر و خسته برای فرد ایجاد می کنند اگرچه افتادگی پلک ریشه ارثی دارد اما فرد یا افراد برای برطرف کردن این مشکل برای جراحی پلک اقدام می کنند.

جراحی پلک تحتانی

جراحی پلک تحتانی صرفا جراحی با هدف زیبایی می باشد که به درمان نیازی ندارد. این جراحی برخلاف جراحی پلک فوقانی می باشد ، پف و چربی افتاده در زیر پلک ها ریشه ارثی و خانوادگی دارد که در سنین بیش از چهل و پنج سالگی کیسه چربی ایجاد شده موجب می شود که عضلات نگهدارنده پوست که دیگر پیر وضعیف شده اند خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهند و شل و افتاده شوند. این کیسه چربی به صورت متورم در پایین پلک تحتانی مشاهده می شود.

لازم به ذکر است که جراحی پلک تحتانی بسیار حساس تر از پلک فوقانی می باشد و به جراح مجرب نیاز دارد به همین دلیل ما به شما عزیزانی که قصد انجام جراحی پلک را دارید توصیه می کنیم به کلینیک مهر مراجعه کنید. این کلینیک جراحانی با تجربه و مجرب دارد که موجب می شود دیگر نگران این جراحی نباشید.

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button