www.Golldennet.com/گلدن نت
دوره نقاهت لیپولیز | لاغری | لاغری شکم و پهلو | لیزر لیپولیز | کلینیک مهر

دوره نقاهت لیپولیز

تغذیه برای ورزشکاران
تغذیه برای ورزشکاران
آوریل 9, 2018
انحراف فک
انحراف فک
آوریل 19, 2018

دوره نقاهت لیپولیز

دوره نقاهت لیپولیز

دوره نقاهت لیپولیز

لیپولیز به معنای پاره شدن اتصال سلول های چربی است و یا به عبارت دیگر روش لیپولیز برای تخریب بافت چربی یا کاهش بافت چربی ها مورد استفاده قرار می گیرد . در ذیل می خواهیم دوره نقاهت لیپولیز را بررسی کنیم .

 

دوره نقاهت لیپولیز

 

 

 

 

 

دوره نقاهت عمل لیپولیز :

معمولا بیمار پس از ۱ تا ۴ ساعت از بیمارستان مرخص می شوند . این عمل به بستری نیاز ندارد و به صورت سرپایی انجام می شود . تنها پزشک با توجه به وضعیت بیمار بین ۱ تا ۳ روز استراحت در منزل را برای بیمار توصیه می کند زیرا پس از عمل احساس کوفتگی بر اثر دارو های بی حسی ایجاد خواهد شد که توصیه می شود فرد در این مدت در منزل بماند و استراحت کند . تقریبا به مدت ۲ تا ۳ هفته قسمت عمل شده متورم است که به مرور زمان رفع می گردد و در این مدت بیمار باید از گن های مخصوصی استفاده کند .

نیاز به بستری پس از لیپولیز :

به طور معمول افراد چند ساعت پس از انجام عمل لیپولیز مرخص می شوند اما در صورتی که میزان وسعت عمل زیاد باشد به ویژه زمانی که عمل تحت بیهوشی عمومی انجام شده باشد به توصیه ی پزشک بیمار به مدت ۲۴ ساعت بستری و تحت نظر قرار خواهد گرفت .

مزیت های لیپولیز :

-در شیوه ی لیپولیز ، از فیبرهای ظریف تر برای لیزر استفاده شده که خطر صدمه به پوست کاهش می یابد و به دوره نقاهت نیز کمک می کند .
-پس از انجام عمل لیپولیز ، اقدام به لیفتینگ یا سفت کردن پوست می شود که پس از چندین ماه بعد از عمل میزان شلی پوست کاهش پیدا می کند و فرم بهتری پیدا خواهد کرد . درنتیجه احتمال نیاز به جراحی باز برای کشش پوست کمتر می شود .
-زمانی که فیبر لیزری با عروق مواجه می شود انعقاد پیدا می کند ،که در نتیجه ارتباط بین بافت چربی و عروق به وجود نمی آید و احتمال بروز آمبولی چربی بسیار کاهش پیدا می کند .

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button