www.Golldennet.com/گلدن نت
طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر | داروهای گیاهی | کلینیک مهر

طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر

لیزر صورت
لیزر صورت
جولای 28, 2018
متخصص قلب و عروق در کلینیک مهر
متخصص قلب و عروق در کلینیک مهر
آگوست 14, 2018

طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر

طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر

طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر

طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر سال هاست در بالاترین سطح با استفاده از پزشکان و نیروهای مجرب و کارآزموده به خوبی انجام می شود. این علم زیبا و جذاب قرن هاست در سراسر جهان در بالاترین سطح ممکن در حال استفاده است. به خصوص کشورهای جنوب شرق آسیا از طرفداران پر و پا قرص طب سنتی و سوزنی هستند.

 

 

طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر

 

 

در ایران نیز از گذشته های دور این نوع از طبابت انجام می شد اما نه به اندازۀ این چند ساله. چندین سالی ست به دلیل تبلیغات گسترده و همچنین افزایش برخی امراض و بیماری ها و نیز گرایش مردم به سمت استفاده از طب های سنتی و سوزنی گرایش ها به این سمت بیشتر شده و در این زمینه طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر در حال ارائۀ خدمات به مشتریان و بیماران گرامی ست.

طب سنتی چیست؟

اصولاً به روش های قدیمی درمان بیماری ها که در آن از روش های و شیوه های بسیار قدیمی و سنتی استفاده شده و همچنین برای درمان، داروهای گیاهی و ترکیبی تجویز می شود طب سنتی می گویند.در طب سنتی خبری از انجام آزمایش های امروزی نیست و تشخیص بیماری توسط معاینه و همچنین سؤال و جواب از بیمار انجام می شود که البته این طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر با هم انجام می گردد.

طب سوزنی چیست؟

به نوعی طبابت و درمان بیماری ها که در آن از روشی بسیار پیچیده و کاملاً حرفه ای با استفاده از فرو کردنِ سوزن های بسیار زیاد در مراکز درد استفاده می کنند طب سوزنی گویند. خاستگاه و مبدأ این علم پزشکی خیره کننده کشور چین است که از قرن ها پیش در این زمینه شهرت و محبوبیت جهانی داشته است.

به تدریج این علمِ بسیار جالب و مفید توسط پادشاهان و امپراطوری ها متعدد به سرزمین های گوناگون برده شد و اینگونه شد که می بینیم. به همین دلیل و با توجه به اهمیت این نوع از طبابت در سراسر جهان، طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر نیز سعی دارد بهترین خدمات در بالاترین سطح از رضایت را به بیماران ارائه کند.

سوزن های طب سوزنی

برای انجام طب سنتی و طب سوزنی در کلینیک مهر بهتر است کمی بیشتر راجع به این طب بدانیم.

در طب سوزنی از سوزن هایی با قطر ۱۶ صدم میلیمتر استفاده می شود که در پوششی از پلاستیک و به صورت کاملاً بهداشتی نگهداری می شوند. همچنین این سوزن ها را از فولاد ضد زنگ می سازند و روی آن را با نوعی سیلیکون پوشش می دهند تا به راحتی به درون بافت مورد نظر فرو رود.

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button