www.Golldennet.com/گلدن نت
عمل بینی فانتزی | عمل بینی عروسکی | اندازه بینی در جراحی بینی فانتزی | کلینیک مهر

عمل بینی فانتزی

سنگ لوزه کلینیک مهر
سنگ لوزه
می 9, 2019
دلایل زردی چشم ها کلینیک مهر
دلایل زردی چشم ها
می 16, 2019

عمل بینی فانتزی

عمل بینی فانتزی کلینیک مهر

عمل بینی فانتزی

عمل بینی فانتزی: تنها عضو برجسته صورت بینی است، بنابراین وجود تناسب میان بینی و دیگر اعضای صورت در زیبایی چهره بسیار مؤثر است. چنانچه نواقصی در ظاهر بینی وجود داشته باشد تناسب چهره را بر هم زده و زیبایی صورت افراد را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

عمل بینی فانتزی کلینیک مهر

 

در دنیای امروزی جراحی زیبایی بینی بسیار رایج شده است. هم اکنون جراحی بینی فانتزی یا عروسکی نیز مورد توجه بعضی از خانم ها قرار گرفته است. در جراحی بينی فانتزی، بینی در حد قابل توجهی کوچک شده و در نمای نیم رخ انحنا و قوس بسیار زیادی مشاهده می شود. نوک بینی در عمل بينی فانتزی شکل سر بالایی به خود خواهد گرفت. در عمل بینی فانتزی بینی در نمای رو به رو بیش از حد متعارف باریک می شود و در قسمت بالای پره های بینی اصطلاحاً کریز ایجاد می گردد که موجب افتادن خطی در بالای پره های بینی می شود.

اقدامات جراح بینی در جراحی بینی فانتزی

جراح بینی برای انجام عمل بينی فانتزی لازم است جهت کوچک کردن اندازه بینی ساختار بینی را بررسی نماید. جراح بینی نباید بیش از حد طبیعی بینی افراد را کوچک کند؛ بدین جهت که کوچک کردن بیش از اندازه بینی باعث بروز اختلالات تنفسی برای بیمار می شود. در جراحی بينی فانتزی بیش ترین تمرکز روی نوک بینی می باشد و تغییرات اعمال شده روی نوک بینی باید با دیگر جراحی های بینی تفاوت داشته باشد به گونه ای که در این نوع عمل باید نوک بینی بارزتر و حالت دار تر از دیگر انواع جراحی ها دیده شود. جراح بینی مطابق با سلیقه بیمار و تناسب چهره نوک بینی را زاویه دار یا گرد می کند. ضمن اینکه برای عروسکی کردن بینی نوک بینی را کمی سر بالا خواهد کرد.

نکاتی در خصوص جراحی فانتزی

برای عمل بينی فانتزی می بایست بینی دارای پوست نازک و غضروف و بافت محکمی باشد. کسانی که بینی استخوانی دارند و اعضای صورت آنان کوچک است، کاندیدای مناسبی برای عمل يینی فانتزی هستند. جراح در جراحی بینی فانتزی می بایست سلامت افراد را در اولویت کار خود قرار دهد. افرادی که قصد دارند جراحی بینی فانتزی انجام دهند می بایست از تحت فشار قرار دادن جراح برای کوچک نمودن بینی خود بیش از حد پرهیز نمایند و انتخاب را بر عهده جراح بگذارند.

اشخاصی که دارای بینی گوشتی هستند کاندید مناسبی برای جراحي بينی فانتزی نیستند و مناسب ترین روش عمل بینی برای آن ها جراحی بینی طبیعی خواهد بود. لازم به ذکر است پس از عمل بينی فانتزی نیز مانند دیگر روش های جراحی بینی، نوک بینی به مدت حداقل ۶ ماه ورم خواهد داشت، لذا برای مشاهده نتیجه نهایی عمل لازم است حداقل مدت یک سال شکیبایی کرد.

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button