www.Golldennet.com/گلدن نت
فواید و مضرات لیزر موهای زائد چیست؟ | لیزر | موهای زائد | زیر بغل | کلینیک مهر

فواید و مضرات لیزر موهای زائد چیست؟

جراحی زیبایی گوش
جراحی زیبایی گوش
آوریل 23, 2018
لیزر کم توان
لیزر کم توان
می 6, 2018

فواید و مضرات لیزر موهای زائد چیست؟

فواید و مضرات لیزر موهای زائد چیست؟

فواید و مضرات لیزر موهای زائد چیست؟

نابودی موهای زائد صورت و بدن در تمام جوامع و به خصوص در بین بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا تأثیر مثبتی در زیبایی بانوان خواهد داشت. همین امر اهمیت فواید و مضرات لیزر موهای زائد را دو چندان می کند.فواید و مضرات لیزر موهای زائد چیست؟

همچنین در مورد فواید و مضرات لیزر موهای زائد می توان بسیار سخن گفت. از راحتی در از بین بردن موهای زائد تا سریع بودن نابودی موهای زائد و همچنین بی‌درد بودن از بین بردن موهای زائد و… .

ممکن افرادی باشند که به علت مضرات استفاده از لیزر برای همیشه قید آن را بزنند اما خواندن این مقاله می تواند در تجدید نظر آنها مؤثر باشد زیرا برای هر مشکلی راه حلی وجود خواهد داشت.

 

 

فواید و مضرات لیزر موهای زائد چیست؟

این افراد نباید از لیزر استفاده کنند:

این افراد با توجه به فواید و مضرات لیزر موهای زائد نباید از آن استفاده نمایند:

بانوان باردار

افراد دیابتی

افرادی که به تازگی آفتاب سوخته شدند

بیماران دارای بیماری پوستی و عفونی

افراد دارای بیماری های قلبی

نوجوانان زیر ۱۷ سال

-…

فواید استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد:

خب اگر بخواهیم فواید استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد را ذکر نماییم باید این موارد را ذکر کنیم، البته فواید و مضرات لیزر موهای زائد تقریبا برتری فواید آن را نشان می دهد:

۱- سرعت در انجام کار: یعنی اینکه شما با مراجعه به کلینیک های زیبایی و با استفاده زا دستگاه های لیزری رفع موهای زائد خواهید توانست در زمان کمی از شر موها خلاص شوید.

۲- بی‌درد بودن استفاده از لیزر: در حین استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد، هیچگونه دردی احساس نخواهید کرد به گونه ای که عاشق این کار خواهید شد!

۳- ماندگاری طولانی و رفع دائمی موهای زائد: بله درست است. با استفاده از لیزر برای همیشه از شر موهای زائدتان خلاص خواهید شد و دیگر نیازی نیست که هر روز یا هر هفته با موهای زائد خود درگیر باشید!

۴- …

مضرات استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد:

 

همان گونه که قبلا گفتیم مقایسۀ فواید و مضرات لیزر موهای زائد مزایای آن را بیشتر آشکار می کند. البته هر شیوه ای در کنار مزایا، معایبی نیز خواهد داشت که لیزر موهای زائد نیز از این امر مستثنا نیست. البته باید گفت که معایب این شیوه در کنار مزایای آن، خیلی زیاد و نگران کننده نیست. مضرات را اینگونه می توان عنوان کرد:

۱- تورم و تاول در برخی موارد: مکن است برخی افراد در بعضی موارد پس از لیزر دچار کمی تورم بر روی پوست شوند که با کمی یخ قابل درمان است.

۲- ممکن است دچار قرمزی و تورم ریشه های مو شوند

۳- احساس درد در محلی که عمل لیزر انجام شده که طبیعی ست و با مسکن قابل حل است.

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button