www.Golldennet.com/گلدن نت
لابیاپلاستی در کلینیک مهر | لابیاپلاستی | عمل زیبایی واژن | کوچک کردن لابیا | کلینیک مهر

لابیاپلاستی در کلینیک مهر

هزینه جراحی بینی در کلینیک مهر
هزینه جراحی بینی در کلینیک مهر
آگوست 31, 2018
کلینیک
کلینیک
سپتامبر 16, 2018

لابیاپلاستی در کلینیک مهر

لابیاپلاستی در کلینیک مهر

لابیاپلاستی در کلینیک مهر

لابیاپلاستی سال هاست از طرفداران زیادی برخوردار شده است. این عمل یکی از جراحی های زیبایی در قسمت واژن بانوان و لب های بیرونی آن می باشد. در عمل لابیاپلاستی، لب های آلت تناسلی زنانه که از نظر ابعاد و اندازه با هم تناسبی ندارند، توسط جراحی برش خورده و برداشته می شوند تا ظاهر لابیاها (لب های آلت تناسلی) هم اندازه و یکسان شوند. این عمل لابیاپلاستی در کلینیک مهر به خوبی انجام می شود.

لابیاپلاستی در کلینیک مهر

در برخی بانوان این عارضه، از کودکی وجود دارد. در برخی هر دو لب آلت تناسلی بزرگند، آن هم در حدی که فرد حتی در زمان پوشیدن لباس هم دچار مشکل می شود چون به لب های  آلتش فشار بیشتری وارد می شود. در بعضی افراد یکی از لب ها بزرگتر از دیگری ست و از نظر ظاهری، شکل و فرم مناسب و متقارنی ندارد و گاهی نیز بر اثر زایمان های متعدد و همچنین روابط جنسی در سالیان دراز، لب های داخلی آلت بیرون زده و افتادگی پیدا می کنند که تمامی این عوارض توسط عمل لابیاپلاستی در کلینیک مهر قابل رفع و درمان هستند.

در کلینیک مهر چگونه عمل لابیاپلاستی انجام می شود؟

در کلینیک مهر تمامی ابزار و امکانات و همچنین نیروهای متخصص برای انجام این عمل مهم، وجود دارد و تخصص ها و تجربیات در بالاترین سطح ممکن است، تا جایی که برای انجام عمل لابیاپلاستی تمامی مراحل از ابتدا تا انتها، یعنی معاینۀ دقیق و انجام عمل به خوبی و در بهترین شرایط ممکن انجام می گردد.

لابیا پلاستی در کلینیک مهر آیا در بهبود لذت جنسی نیز مؤثر است؟

این سؤالی ست که بسیاری از زنان مراجعه کننده به کلینیک مهر، قبل از عمل از پزشک متخصص و جراح خود می پرسند و سعی می کنند در مورد آن اطمینان بیشتری حاصل نمایند.
در پاسخ باید گفت: با انجام لابیاپلاستی در کلینیک مهر می توان تا حد زیادی بر بهبود روابط زناشویی و ایجاد لذت بیشتر در حین رابطه، امیدوار بود. این عمل با ترمیم اندازۀ لبهای آلت تناسلی و متناسب کردن آنها، هم اعتماد به نفس شما را در زمان رابطۀ جنسی با همسرتان بالاتر می برد و هم به دلیل ترمیم شدن لبها، و برداشتن اضافات و لبه های برآمدۀ آن، لذت جنسی شما را نیز به صورت چشمگیری بهبود خواهد داد.
به صورت کلی با لابیاپلاستی در کلینیک مهر هم می توانید از بهبود شرایط جسمانی و ظاهری در آلت تناسلی خود به زیباترین شکل ممکن بهره مند شوید و هم از نظر پیگیری های بعدی و مراقبت های بعدی خیالتان راحت باشد، چون کادر بسیار مسئولیت پذیر این مرکز، به صورت جدی پیگیر درمان شما هستند.

اگر درباره انجام عمل زیبایی لابیاپلاستی و رضایت‌بخش بودن نتایج آن تردید دارید، پزشکان مجرب و متخصصان زنان و زایمان ما در کلینیک مهر می‌توانند به شما کمک کنند. حفظ شکل و رنگ طبیعی لابیا ضمن باقی ماندن حداقل جای زخم بسیار مهم است. متخصصین ما در جلسه مشاوره اولیه تصاویر قبل و بعد از عمل‌های پیشین انجام شده در کلینیک را به شما نشان می‌دهند، پرسش‌ها را پاسخ می‌گویند و نگرانی‌های شما را برطرف می‌کنند. برای دریافت وقت مشاوره خصوصی لابیاپلاستی می‌توانید با شماره‌  ۰۲۱-۴۴۳۳۱۸۵۸ و یا ۰۲۱-۴۴۳۳۱۸۶۱-۶۶  تماس حاصل نمایید.

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

بدون شک یکی از سوالات متداول در مورد هر عمل زیبایی، هزینه آن است. عوامل متعددی بر هزینه لابیاپلاستی تاثیرگذارند و این عوامل موجب ایجاد یک رنج قیمت در این عمل می شوند. برای اطلاع حدودی از قیمت می توانید با کلینیک مهر در تماس باشید.

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button