www.Golldennet.com/گلدن نت
لابیاپلاستی | جراحی کوچک کردن لابیا | هزینه لابیاپلاستی | زنان و زایمان | کلینیک مهر

لابیاپلاستی

یائسگی
یائسگی
ژوئن 10, 2018
تیروئید
تیروئید
ژوئن 23, 2018

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از عمل های جراحی بسیار حساس و لازم برای بسیاری از بانوانی ست که از بزرگ بودن لب های آلت تناسلی خود رنج می برند. این ایراد یا عارضه در دستگاه تناسلی زنانه گاهی مادر زادی بوده و از بدون تولد وجود داشته و گاهی نیز به مرور زمان و پس از گذشت سالها اتفاق خواه افتاد.

 

لابیاپلاستی

 

بسیاری از بانوانی که دارای این عارضه در آلت خود هستند از مشکلاتی مانند راحت نبودن در پوشیدن لباس های تنگ، احساس ناراحتی در حین نشست و برخاست و همچنین در زمان پیاده روی و ورزش کردن شکایت می کنند. در گذشته برای این مشکل راه حلی وجود نداشت و کسانی که دارای این مشکل بودن می بایستی برای همیشه با آن کنار آمده و مشکلات و ناراحتی های آن را تحمل می کردند اما امروزه لابیاپلاستی چارۀ کار است.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و ساخته شدن دستگاه های متعدد و بسیار پیشرفته در هر زمینه ای به خصوص علم پزشکی، برای بزرگ بودن لابیاها هم راه حل بسیار راحت و سریعی  ایجاد شده که همان عمل جراحی و برداشتن اضافات لب ها و هماهنگ شدن طرفین با هم است. لابیاپلاستی امروزه به راحتی با تخصص بالا انجام می شود.

چرا باید لابیاپلاستی کرد؟

در پاسخ می توان این گونه عنوان کرد که با این عمل از دردهای ناگهانی در نشست و برخاست، از دردهای حین پیاده روی، از ناهماهنگی ظاهری آلت تناسلی و… خلاص خواهید شد و همچنین مقاربت با همسر نیز لذت بخش تر خواهد بود.

با کوچک شدن لابیاها پوشیدن لباس زیر راحتی بیشتری را منتقل خواهد کرد و دیگر آن حس فشار و دردناکی بعد از پوشیدنِ لباس زیر برای همیشه از بین خواهد رفت. تمامی این گزینه ها از فواید این عمل مهم است.

لابیاپلاستی برای دختران نیز بی خطر است:

شاید برخی از دختران جوانی که دارای این مشکل باشند نیز تمایل به انجام عمل لابیاپلاستی داشته باشند اما از عوارض احتمالی آن نگران باشند همچنین به علت باکره بودنشان، نگرانی زیادی راجع به آسیب احتمالی دارند.

در این مورد می توان گفت که این عمل به هیچ عنوان به داخل واژن هیچ کاری نداشته و فقط بر روی قسمت بیرونی آلت تناسلی زنانه یعنی لب های آلت تمرکز دارد. پس نباید از این جهت نگرانی بی موردی داشت.

همچنین دختران نوجوان و جوان بهتر است چنانچه تمایل به انجام این عمل مهم دارند، این امر را به بعد از سنین بلوغ یعنی بعد از ۱۵ یا حتی ۱۸ سالگی موکول کنند.

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button