www.Golldennet.com/گلدن نت
لیزر موهای زائد | درمان موهای زائد | برطرف کردن موهای زائد | لیزر | کلینیک مهر

لیزر موهای زائد

تنبلی چشم 
تنبلی چشم 
بهمن ۷, ۱۳۹۶
عمل زیبایی گوش
عمل زیبایی گوش
بهمن ۱۰, ۱۳۹۶

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

تاکنون تقاضاى مردم براى انجام لیزر موهای زائد افزایش چشمگیرى داشته است اما همانند هر تكنولوژى جدید و كمتر شناخته شده اى كه امکان دارد مورد سو استفاده قرار گیرد، بسیارى از افرادی كه بدون دانش قبلى و تنها براساس تبلیغات یا قیمت ارزان تر، برای انجام لیزر موهای زائد اقدام کرده اند نتیجه مطلوبی دریافت نکرده اند به همین دلیل ما سعی داریم در این مقاله تمامی اطاعات درباره لیزر موهای زائد را در اختیاز شما عزیزان قرار دهیم.

 

لیزر موهای زائد

 

همه ما می دانیم که راه های بسیاری برای برطرف کردن موهای زائد وجود دارد اما تمامی این راه ها موقتی هستند، با پیشرفت تکنولوژی دستگاهی به نام لیزر در بازار عرضه شد که می تواند در این امر کمک بسیاری کند.

نتیجه گیری از لیزر به رشد موها، میزان ضخامت آن ها، رنگ پوست و … بستگی دارد که در این مقاله بیشتر درباره آن ها توضیح خواهیم داد.

چرا لیزر؟

بر خلاف روش هاى قدیمى تر که همگی موقتی بودن و شما عزیزان نیز آن ها را تجربه کرده اید، لیزر موهای زائد سلول هاى تولید كننده مو در ریشه که فولیکول نام دارند را هدف قرار می دهد و آن ها را از بین مى برد، به همین دلیل تاثیر لیزر موهای زائد، بلند مدت و دائمى می باشد.

لیزر چگونه باعث رفع موهاى زائد مى‌شود؟

لیزر، در حقیقت پرتو نورى است كه به دلیل داشتن ویژگی هایى چون تک رنگ بودن و داشتن انرژى زیاد، كاربرد هاى متفاوتی در علم پزشكى پیدا كرده است. یكى از محبوب ترین كاربرد هاى این دستگاه، برطرف کردن موهای زائد می باشد. لیزر موی زائد، طبق خاصیت جذب انتخابى به وسیله رنگدانه ملانین موجود در موها، عمل مى‌ كند، به عبارتی ساده تر، لیزر بر روى سطح پوستى كه موى زائد وجود دارد، تابیده مى ‌شود، سپس رنگدانه هاى ملانین که در موها وجود دارد انرژى لیزر را جذب کرده، نتیجه این امر رفع موهای زائد از روی پوست شما عزیزان می باشد.

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button