www.Golldennet.com/گلدن نت
لیزر موهای زیر بغل | تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد زیر بغل | کلینیک مهر

لیزر موهای زیر بغل

آرتروز گردن کلینیک مهر
آرتروز گردن
آوریل 8, 2019
بیماری دیابت کلینیک مهر
بیماری دیابت
آوریل 14, 2019

لیزر موهای زیر بغل

لیزر موهای زیر بغل کلینیک مهر

لیزر موهای زیر بغل

در این مقاله در خصوص لیزر موهای زیر بغل توضیحاتی ارائه خواهیم نمود. موهای زائد موجود در زیر بغل یکی از مشکلاتی است که در بین تمامی افراد شایع و ناراحت کننده است. روش های فراوانی به منظور رفع موهای زائد در زیر بغل وجود دارد. یکی از شیوه های قدیمی اصلاح آنها از طریق تیغ بوده که اغلب با عوارضی مثل ایجاد آکنه های زیر پوستی و چرکی، موهای زیر پوستی، زخم های زیر پوستی و همانند آن همراه می باشد.

 

لیزر موهای زیر بغل کلینیک مهر

 

از دیگر روش ها جهت رفع موهای زائد در زیر بغل می توان به مواردی نظیر کرم موبر، مومک، بند انداختن و یا وکس نیز اشاره نمود که هیچ کدام از آنها رضایت چندانی برای افراد ایجاد نکرده است. امروزه با ترقی و پیشرفت فناوری و دانش، به سهولت می توان طی چندین جلسه لیزر موهای زیر بغل، این موهای زائد را برای همیشه نابود کرد.

اما برای اکثر افراد این سؤال پیش می آید که با توجه به این که غدد لنفاوی فراوانی در ناحیه زیر بغل موجود است آیا با انجام لیزر ممکن است این غدد دچار آسیب و تحریک شوند یا خیر؟ در پاسخ به این سؤال باید ذکر نمود پس از طی تقریباً ۲۵ سال از آغاز استفاده از شیوه لیزر موهای زائد زیر بغل یک مورد از عوارض جدی و آسیب و تحریک غدد لنفاوی مشاهده نشده است. لیزر ماهیت نوری دارد بدین سبب عمق نفوذ آن بسیار پایین می باشد؛ بنابراین به هیچ عنوان هیچ عوارضی به همراه نخواهد داشت.

ایجاد تغییرات روی رنگ پوست زیر بغل

طبق مشاهدات و آمار، رنگ پوست زیر بغل کسانی که از لیزر استفاده کرده اند، پس از اتمام جلسات لیزر درمانی، تا اندازه ای روشن می شود. از این طریق فرد احساس بهتری نسبت به گذشته پیدا خواهد کرد.

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد زیر بغل

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زیر بغل بر اساس رنگ پوست و رنگ موها تعیین می شود. تعداد این جلسات از چهار تا هشت جلسه در تغییر است. هرچه زیر بغل پوست تیره تر و موهای نازک تری داشته باشد تعداد جلسات بیشتر و هرچه موهای زیربغل تیره تر و پوست روشن تر باشد تعداد جلسات کمتری در نظر گرفته می شود.

ماندگاری لیزر موهای زائد

لیزر موهای زیر بغل به هیچ عنوان همیشگی نخواهد بود. پس از اتمام جلسات درمانی (۴ الی ۸ جلسه به فاصله ۱٫۵ تا ۲ ماه یک مرتبه) لازم است برای ماندگاری بیشتر مجدداً لیزر انجام شود. لازم به ذکر است که لیزر موهای زیر بغل باعث از بین بردن تمامی موها نمی شود.

لیزر در بهترین حالت می تواند ۸۵ تا ۹۰ درصد از موها را نابود کند. معمولاً هر جلسه لیزر موهای زیر بغل مدت ۶ الی ۸ دقیقه زمان خواهد برد. نتایج بکارگیری از این روش دو هفته بعد از نخستین جلسه لیزر، به صورت ریزش موهای پراکنده مشاهده می شود.

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button