www.Golldennet.com/گلدن نت
لیزرco2 | مزیت های لیزر co2 | اقدامات پیش از انجام لیزر co2 | کلینیک مهر

لیزرco2

کم خونی
کم خونی
ژانویه 24, 2019
دلایل نازایی کلینیک مهر
دلایل نازایی
ژانویه 29, 2019

لیزرco2

لیزر co2 کلینیک مهر

لیزرco2

لیزرco2 (فرکشنال) شیوه ای مدرن در بازسازی و جوانسازی پوست و تحریک رشته های کلاژن به شمار می آید که موجب افزایش استحکام و قوام پوست شده و چین و چروک های ریز پوست را رفع می نماید.

 

لیزرco2 کلینیک مهر

 

با استفاه از این شیوه امکان ترمیم و بهبود جای زخم های گوناگون نیز وجود دارد. بیشترین کاربرد آن برای ترمیم زخم، جای جوش (اسکار) و جراحات پوستی است. تعداد جلسات و فواصل درمانی در هر شخصی به سن، نوع ضایعه و رنگ پوست بستگی دارد و حدوداً بین ۱ تا ۴ جلسه و به فواصل حداقل ۱ ماهه در نظر گرفته می شود.

به منظور رفع چین و چروک ها در اثر کهولت سن، اسکارهای جوش های دوره جوانی و لکه های تیره رنگ پوستی که همگی در زیبایی پوست اثرات منفی دارند، روش نوینی به عنوان لیزر co2 وجود دارد.

با استفاده از روش لیزر co2 که روی انواع متفاوت پوست انجام پذیر است می توان جای زخم در اثر تروماهای (آسیب دیدگی ها) گوناگون ، اسکارهای جوش، روزنه های پوستی، آسیب های پوستی در اثر نور خورشید، چین و چروک های دور چشم، تیرگی دور چشم، شلی وافتادگی پوست گردن و صورت، کک و مک ها و… را تا حدود قابل قبولی برطرف نمود.

هزینه لیزرco2

لیزر co2 برای موارد متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال شخصی که قصد درمان جای جوش خود را دارد هزینه اش با فردی که برای جوانسازی پوست خود اقدام نموده تفاوت دارد.

اقدامات پیش از انجام لیزر فرکشنال

  • دو تا چهار هفته پیش از انجام لیزر co2از قرار گرفتن در معرض شدید نور خورشید و آفتاب و استفاده از مواد و دستگاه های برنزه کننده، اجتناب نمایید.
  • ۲۰ الی ۳۰ روز پیش از انجام لیزر co2استفاده از پمادها و محصولات لایه بردار و ضد پیری را متوقف نمایید. حتی الامکان از مصرف ادویل، آسپرین و ناپروکسن یا سایر داروی ضد التهابی دوری کنید. از هر نوع درمان های اسیدگلیکولیک اجتناب نمایید. پیش از انجام این لیزر استفاده از داکسی‌سایکلین ، تتراسایکلین و مینوسیکلین ممنوع است همچنین از اپیلاسیون، مالش ساینده و درمان‌های میکرودرم ابریژن پرهیز نمایید.
  • پیش از انجام لیزر co2 بیمار می بایست به وسیله ی پزشک متخصص پوست و مو تحت معاینه قرار گیرد.
  • در هنگام انجام لیزر co2 نیازی به آمپول بی حسی و… نمی باشد و فقط استفاده از کرم های موضعی بی حس کننده که اغلب دارای پریلوکائیین و یا لیدوکائین بوده، کافی است.
  • لیزر co2 تقریباً ۳۰ دقیقه به طول خواهد انجامید و پس از اتمام لیزر جای لیزر روی پوست برافروخته و ملتهب خواهد شد. معمولاً پزشک از این التهاب با کمپرس یخ و سرمای موضعی خواهد کاست.
  • روز پس از انجام لیزر فرکشنال پوست حالت سوختگی به خود می گیرد و کمی تیره تر به نظر می رسد. این وضعیت طی مدت زمان یک هفته و با پوست اندازی بهبود خواهد یافت؛ ضمن اینکه طی تقریباً دو هفته دلمه ها و سرخی روی پوست رفع خواهند شد.
  • بهتر است تا ۶ روز پس از انجام لیزر  فرکشنال در معرض آفتاب قرار نگیرید لازم به ذکر است پیش از خروج از منزل خود در این مدت از کرم ضد آفتاب با اس پی اف بالای ۳۰ استفاده کنید.
  • توصیه می شود در هفته اول بعد از انجام لیزر co2  به هیچ عنوان از مواد آرایشی و کرم های معمول استفاده ننمایید.
  • چنانچه روی پوست شما در اثر لیزر دلمه ایجاد شد نبایست محل مورد نظر را دستکاری کنید.

مزیت های لیزر co2 (فرکشنال)

از با مهم ترین مزیت های لیزر co2 (فرکشنال) نسبت به لیزر قدیمی co2، درد کمتر برای بیمار، دوران بهبود کوتاه تر و عدم نیاز به پانسمان پس از لیزر و بیهوشی پیش از آن می باشد.

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button