www.Golldennet.com/گلدن نت
ماموپلاستی و شیردهی | ماموپلاستی | ماموپلاستی کاهنده | شیردهی | کلینیک مهر

ماموپلاستی و شیردهی

مینی ابدومینوپلاستی
مینی ابدومینوپلاستی
فوریه 13, 2018
مراقبت های بعد از اتوپلاستی
مراقبت های بعد از اتوپلاستی
فوریه 15, 2018

ماموپلاستی و شیردهی

ماموپلاستی و شیردهی

ماموپلاستی و شیردهی

ماموپلاستی و شیردهی : عمل جراحی کوچک کردن سینه در خانم ها که به عنوان ماموپلاستی کاهشی یا مامو پلاستی کاهنده شناخته شده است، یک نوع عمل جراحی زیبایی است که جهت کاهش اندازه سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در طول عمل کوچک کردن سینه ، چربی، بافت غدد، پوست از سینه شما عزیزان برداشته می شود، سپس در این بافت ها تغییر شکل ایجاد می شود و وضعیت قرارگیری سر سینه اصلاح می گردد.

 

ماموپلاستی و شیردهی

 

اندازه سینه تحت تاثیر ژن ها، هورمون ها، چارچوب بدن و وزن بیمار می باشد. در اغلب خانم ها، سایز سینه متناسب با دیگر اعضای بدن است، اما برخی خانم ها سینه هایی دارند که بطور خاص بسیار بزرگ هستند. سینه های خانم ها به هورمون استروژن حساس می باشند.

سینه های فرد می توانند در طول دوره نوجوانی یا بعد از یائسگی، رشد کنند و بزرگ شوند. در برخی موارد استفاده از هورمون تراپی می تواند موجب بزرگ شدن سینه ها شود. برخی خانم ها ممکن است با عدم تقارن قابل توجه بین سینه های خود روبه رو شوند. عمل جراحی ماموپلاستی یا جراحی زیبایی سینه می تواند به خانم هایی که از ظاهر و وزن یا افتادگی سینه های خود ناراضی هستند کمک کند.

شیردهی بعد از عمل زیبایی سینه

قابل توجه شما عزیزان که قصد انجام این عمل را دارید، پس از این عمل می توانید به راحتی به فرزند خود شیر دهید به همین دیگر نگران این موضوع نباشید. البته این امر به شیوه جراحی ‌تان نیز بستگی دارد، اما اغلب شیوه ‌ها به نحوی انجام می ‌شوند که با شیردهی شما عزیزان سازگاری داشته باشند.

شما عزیزان تا زمانی که اقدام به شیردهی به نوزاد نکنید، نمی توانید متوجه شوید که بافت و سلول های شیرساز پستان شما چگونه توسط عمل جراحی بزرگ ‌سازی سینه، تحت تاثیر قرار گرفته است. اگر با میزان شیری که پس از جراحی دارید تنها می‌توانید بخشی از نیاز نوزادتان را برآورده کنید، لازم است از شیر خشک یا شیر فردی دیگر به عنوان مکمل استفاده کنید.

اگر این روز ها به جراحی ایمپلنت یا به عبارت دیگر بزرگ سازی سینه فکر می ‌کنید و قصد شیردهی به نوزادتان را دارید، بهتر است این جراحی را تاهنگامی که آخرین نوزادتان را از شیر گرفتید، به عقب بیندازید.

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button