www.Golldennet.com/گلدن نت
ماندگاری پروتز سینه | پروتز سینه | لیفت سینه | بزرگ کردن سینه | کلنیک مهر

ماندگاری پروتز سینه

تشنج و صرع
تشنج و صرع
اکتبر 29, 2018
طب سوزنی و لاغری
نوامبر 27, 2018

ماندگاری پروتز سینه

ماندگاری پروتز سینه

ماندگاری پروتز سینه

پروتز سینه به‌عنوان راهکاری بسیار مناسب و کاملاً امن و بی خطر برای تغییر سایز و بهبود ظاهری سینۀ خانم ها مدت مدیدی ست مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع از ترمیم سینه ها، از پروتزهای مختلفی استفاده می شود. ماندگاری پروتز سینه نیز بسته به نوع و شکل و شیوۀ استفاده از آن متغیر خواهد بود.

 

ماندگاری پروتز سینه

 

 

در گذشته های نه چندان دور، اگر ایرادات ظاهری در سینۀ بانوان وجود داشت مانند کوچک بودن سینه ها، افتادگی سینه ها، نامتقارن بودن سینهها و مواردی از این دست، معمولاً راهکاری برای حل و درمان آن موجود نبود اما با ابداع این شیوه و ساخت انواع پروتز سینه و قرار دادن آن در سینه های بانوان، تقریباً تمامی این مشکلات قابل رفع و درمان شده اند. در تمامی این درمان ها آن چیزی که باعث سؤال می شود ماندگاری پروتز سینه و طول عمر آن است.

با توجه به اینکه پروتزها از دو نوع سالینی (آب و نمک) و سیلیکونی هستند هر کدام از آنها پس از یک عمل جراحی باز و قرار دادن در زیر بافت عضلۀ سینه، می توانند تا بیش از ۲ سال به راحتی و بدون هیچ مشکلی مورد استفاده قرار گیرند. البته این مدت دو ساله با توجه به اعلام سازندگان این پروتزهاست و اما در عمل مشاهده شده که می توان تا مدت زمانی حتی ۱۰ سال یا بیشتر با رعایت اصول مراقبتی، از این پروتزها به راحتی استفاده کرد.

گاهی با توجه به برخی اتفاقات و فشارهای ناگهانی به بافت سینه و عواملی دیگر ممکن است این پروتزها آسیب دیده و پاره شوند که در چنین شرایطی ماندگاری پروتز سینه دچار اختلال گردیده و حتماً می بایستی تعویض شوند.

در کل ماندگاری پروتز سینه ابتدا به جنس و نوع آن و سپس به شیوۀ استفاده و مراقبت از آن بستگی دارد. در واقع این موارد هستند که طول عمر و ماندگاری پروتزها را کم یا زیاد می کنند.

در برخی موارد مشاهده شده حتی پروتزهای سیلیکونی که معمولاً می بایستی ماندگاری و طول عمر بیشتری از نوع سالینی داشته باشند بر اثر بی توجهی در مدت زمان کمی نیاز به تعویض پیدا کرده اند. ماندگاری پروتز سینه با مراقبت صحیح امکان پذیر است.

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button