www.Golldennet.com/گلدن نت
مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی | لابیاپلاستی | جراحی زیبایی واژن | کلینیک مهر

مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی

جراحی بینی در کلینیک مهر
جراحی بینی در فصل سرما
دسامبر 30, 2018
طب سوزنی و میگرن
طب سوزنی و میگرن
ژانویه 13, 2019

مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی

مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی

مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی

عمل زیبایی و ترمیمی لابیاپلاستی یکی از مهم ترین جراحی هایی ست که بسیاری از بانوان با توجه به شرایط بدنی خود به سمت آن گرایش دارند و به عملی گفته می شود که در آن لب های داخلی آلت تناسلی به سبب بیرون زدگی و افتادگی بیش از حد، برش خورده و کوتاه می شود. این عمل مهم و مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی یکی از مهم ترین مسائلی ست که باید به دقت به آن توجه کرد.
عمل لابیاپلاستی یکی از حساس ترین و البته سریع ترین عمل های جراحی ست که بدون بیهوشی و فقط با بی حسی موضعی در کمتر از ۱ ساعت انجام شده و بیمار می تواند بلافاصله ترخیص و به منزل باز گردد اما مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی بسیار مهم است و لازم است به دقت رعایت شود تا نتیجۀ مطلوبی از این عمل مهم حاصل شود.
مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی

مهم ترین مراحل مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی

 روزهای پس از جراحی و مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی به سه مرحله بسیار مهم تقسیم می شود:
۱-  تا ۴۸ ساعت الی ۷۲ ساعت بعد از عمل: در ۳ روز پس از انجام جراحی نباید به هیچ عنوان از جای خود حرکت کنید و در واقع استراحت مطلق هستید. چنانچه نیاز به تعویض پانسمان بود حتماً اینکار را انجام دهید. مسکن ها و آنتی بیوتیکهای تجویز شده را استفاده کنید.
۲-  تقریباً ۱ هفته بعد از انجام لابیاپلاستی: روزانه ۲ لیتر آب بنوشید و از مصرف غذاهای فست فود و شور خودداری کنید. مصرف داروها را ادامه دهید. از کارهای سنگین دوری کنید. به استخر نروید و اگر دوش گرفتید در وان ننشینید. همچنان مانند روزهای اولیه از پوشیدن لباسهای تنگ خودداری کنید. سیگار نکشید و از خوردن نوشیدنی های کافئین دارد دوری کنید زیرا بهبود بخیه ها را به تاخیر می اندازد.
۳-  حدوداً یک ماه پس از جراحی: همچنان از انجام رابطۀ جنسی خودداری کنید تا پایان ماه نخست پس از عمل. پیاده روی سبک داشته باشید و از ورزش های سنگین و قدرتی دوری کنید. برنامۀ عادی غذایی خود را از سر بگیرید. می توانید به تدریج با مشورت پزشک به استخر رفته و از وان حمام نیز استفاده کنید.
این سه مرحله مهم ترین مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی را شامل می شود.

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

جراحی بینی در کلینیک مهر – اورژانس کلینیک مهر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button