www.Golldennet.com/گلدن نت
مینی ابدومینوپلاستی | ابدومینوپلاستی | جراحی شکم | جراحی زیبایی شکم | کلینیک مهر

مینی ابدومینوپلاستی

بلفاروپلاستی
بلفاروپلاستی
فوریه 12, 2018
ماموپلاستی و شیردهی
ماموپلاستی و شیردهی
فوریه 14, 2018

مینی ابدومینوپلاستی

مینی ابدومینوپلاستی

مینی ابدومینوپلاستی

جراحی زیبایی شکم ، یکی از قدرتمند ترین عمل های جراحی است که موجب سفت کردن، تغییر شکل، بازگرداندن شکم به حالت اولیه می شد. جراحی شکم که به ابدومینوپلاستی نیز معروف است زیر مجموعه های بسیاری دارد که یکی از این زیر مجموعه ها مینی ابدومینوپلاستی می باشد که ما قصد داریم درباره آن در این مقاله برای شما عزیزان صحبت کنیم.

 

مینی ابدومینوپلاستی

 

جراحی مینی ابدومینوپلاستی که جهت تغییر شکل شکم و پهلو ها مورد استفاده قرار می گیرد ، برای رسیدن به یک شکم لاغرتر، صاف تر، سفت تر و بدون هر گونه خطوط استریا انجام می شود. اساس کار این جراحی ،تغییر در مناطقی است که به صورت مستقیم بر ظاهر شکم اثر می گذارند که عبارت اند از:

  • پوست اضافه ناحیه زیر شکم
  • چربی اضافه که با افتادگی شکم همراه است
  • عضلات شکمی شل شده که ظاهر چروکی را ایجاد می کنند

مزایای مینی ابدومینوپلاستی

از بین بردن خطوط پوست و خطوط استریا: پوست اضافی شکم را نمی توان توسط ورزش کردن برطرف کرد، زیرا پوست اضافه خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده است و هیچگونه پاسخ فیزیولوژیک نسبت به ورزش از خود نشان نمی دهد. آبدومینوپلاستی به صورت مستقیم با حذف پوست اضافی شکم و بهبود وضعیت خطوط استریا با هدف ایجاد شکمی سفت تر و خطوط استریای کم تر انجام می شود.

برداشتن کامل توده چربی اضافه شکم :هنگامی که پوست اضافه حذف می شود، توده چربی اضافی متصل شده به آن نیز حذف می گردد.

سفت شدن عضلات: همان طور که پوست شل شده و افتاده را می توان کشید، عضلات شکمی را نیز که به دلیل بارداری و کاهش یا افزایش وزن های بسیار، شل و افتاده، نازک و ضعیف شده اند را نیز می توان کشید و اصلاح کرد.

این جراحی برای چه سنینی مناسب می باشد ؟

لازم به ذکر است که این جراحی هم برای خانم ها مناسب است و هم برای آقایان و محدودیت سنی ندارد، اما فردی که قصد انجام این جراحی را دارد باید از نظر جسمی در سلامت کامل باشد البته این جراحی برای خانم هایی که قصد بارداری مجدد دارندتوصیه نمی شود.

بهتر است برای انجام این جراحی به کلینیک مهر مراجعه کنید و با یکی از متخصصان این زمینه مشورت کنید، از طریق شماره یا آدرسی که در سایت وجود دارد می توانید به این کلینیک مراجعه کنید و از خدمات آن بهره مند شوید.

 

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button