www.Golldennet.com/گلدن نت
پیکر تراشی | اندام متناسب | لیپوماتیک | لیپولیز | شکم و پهلو | کلینیک مهر

پیکر تراشی

لیفت سینه
اکتبر 1, 2018
تشنج و صرع
تشنج و صرع
اکتبر 29, 2018

پیکر تراشی

پیکر تراشی

پیکر تراشی یا لیپوماتیک به تکنیکی در علم پزشکی گفته می شود که در آن می توان نقاط مختلف بدن را توسط دستگاه به شکل و فرم دلخواه در آورد به این شکل که به کمک روش های مختلف و تخلیۀ چربی، شکل و فرم قسمت مورد نظر اصلاح شده و ظاهری بسیار بهتر خواهد گرفت.

 

از پیکر تراشی می توان برای اصلاح تمامی قسمت های بدن و به ویژه قسمت هایی که بیشتر محل تجمع چربی ها هستند استفاده کرد مثلاً: شکم، کتف ها، سینه ها، بازو، باسن، ران ها و… . استفاده از این شیوه آنچنان مؤثر و پر فایده است که بسیاری از افراد به محض معرفی لیپوماتیک به عنوان شیوه ای جدید از پیکـر تراشی به سمتش هجوم آوردند زیرا به هیچ عنوان عوارض خطرناک و بعدیِ روش هایی مانند لیپوساکشن و… را که گاهی حتی سبب مرگ می شد را نخواهد داشت.

در پیکر تراشی می توان آن شکل و فرمی را که مد نظر شماست پس از معاینه و تشخیص دقیق عضلات قسمت مورد نظر، به دست آورد و با عکسبرداری از جهات مختلف، تصویری کلی از آن ساخت و به بیمار ارائه کرد. سپس در روز جراحی نیز با بیهوشی موضعی و با استفاده از دستگاه لیپوماتیک چربی ها تخلیه می شوند.

در این جراحی بسیار مهم با استفاده از «حرکات لرزشی کانولا» و لرزش های خفیف در قسمت مورد نظر، چربی های آن قسمت به صورت کاملاً طبیعی تخریب و خرد شده و توسط دستگاه مکنده به بیرون هدایت می شوند.

در این شیوه از خروج چربی و پیکر تراشی چربی هایی که از بدن خارج می شود آنچنان سالم و بی نقص است که می توان از آنها مجدداً برای تزریق در سایر نقاط بدن مانند صورت، باسن، ساق پا، سینه و… به راحتی استفاده کرد چون در این شیوه از پیکـر تراشی هیچ آسیبی به بافت چربی و ترکیب طبیعی آن وارد نمی شود.
متقاضیان استفاده از پیکر تراشی بیشتر خانم ها هستند زیرا به دلایل مختلف از جمله ژنتیک، بارداری، کم تحرکی و … بیشتر دچار اضافه وزن و افزایش چربی در نقاط مختلف بدن می شوند.

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button