www.Golldennet.com/گلدن نت
گرفتگی بینی هنگام خواب | جراحی بینی | گرفتگی بینی | پولیپ بینی | کلینیک مهر

گرفتگی بینی هنگام خواب

بیماری لوپوس
بیماری لوپوس
فوریه 6, 2018
تست ورزش
تست ورزش
فوریه 10, 2018

گرفتگی بینی هنگام خواب

گرفتگی بینی هنگام خواب

گرفتگی بینی هنگام خواب

گرفتگی بینی هنگام خواب : گرفتگی بینی عموما در هنگام مبتلا به سرماخوردگی اتفاق می افتد، زیرا در این شرایط حفره های مجراحی بینی از خلط و مخاط پر می شوند، این امر موجب تورم در بینی می شود. افرادی که به این عارضه دچار می شوند نفس کشیدن برای شان مشکل ساز می شود. لازم به ذکر است که نیازی نیست نگران این موضوع باشید زیرا راه های بسیاری برای برطرف کردن یا کاهش گرفتگی بینی وجود دارد. برخی از این گرفتگی ها نیز مزمن هستند و برای درمان آن باید به پزشک مراجعه کنید.

 

گرفتگی بینی هنگام خواب

 

نکاتی برای برطرف کردن گرفتگی بینی

توصیه ما به شما عزیزان این است که هنگامی که به این عارضه دچار شده اید از غذا های تند استفاده کنید، مصرف این غذا ها موجب رقیق شدن مخاط بینی و در نتیجه رفع گرفتگی بینی تان می شود.

حتی شما عزیزان می توانید در این شرایط از مواد غذایی چون: فلفل تند، ترب کوهی، زنجبیل تند، شنبلیله، سیر و پیاز و … استفاده کنید.

گرفتگی بینی هنگام خواب

اگر در هنگام خواب احساس گرفتگی در ناحیه بینی دارید، از ۲ _ ۱ بالشت در زیر سر خود استفاده کنید این امر کمک می کند تا راحت تر تنفس کنید.

سینوس ها را ماساژ دهید، این امر می تواند شما را در رهایی از گرفتگی بینی یاری کند.

کمپرس آب گرم می تواند به شما کمک کند، به گونه ای که یک حوله تمیز را در آب داغ خیس کنید و سپس آن را بر روی صورت خود به مدت چند دقیقه نگه دارید.

دوش آب گرم بگیرید.

همچنین می توانید از اسپری برای گرفتگی بینی خود استفاده کنید.

اگر این گرفتگی بینی شدید است و شما عزیزان را آزار می دهد به کلینیک مهر مراجعه و موضوع را با یکی از جراحان ماهر کلینیک درمان بزارید، شاید این گرفتگی بینی نیاز به جراحی داشته باشد و تنها با این راه بشود آن را درمان کرد.

جراحان کلینیک مهر تجربه بسیاری در این ضمینه و جراحی های بینی دارند به همین دلیل می توانید طی یک جلسه مشاوره با یکی از آن ها از تجربیات شان بهره مند شوید.

 

 

 

کلینیک مهر 

رادیولوژی – فیزیوتراپی – آزمایشگاه – چشم پزشکی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button